Про це повідомив голова Громадської ради при ЛОДА Зеновій Бермес під час засідання ради сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Зеновій Бермес зазначив, що не всі, хто після створення ради увійшли у раду, потім хотіли у ній працювати.

«Через невідвідуваність зборів ради нам довелося виключити з неї 40 членів. Ми з трудом могли наповнювати порядок денний наших засідань, оскільки деякі члени ради були дуже малоініціативними», – розповів голова ради.

Він додав, що деякі комісії не відповідали структурі органа влади, при якому створені, тому були приречені на бездіяльність. Також Зеновій Бермес розповів, що лише 4 комісії із 29, які входять у раду, подали звіти про свою діяльність.

Крім того, Зеновій Бермес наголосив, що протягом певного часу влада ігнорувала діяльність Громадської ради.

«Нам було дуже важко працювати із Львівської ОДА, особливо коли Львівщиною керував Цимбалюк. На нас просто намагалися не звертати увагу. Зараз ставлення влади до нас трошки змінилось. На початку літа нам виділили приміщення, де є інтернет, комп’ютер. Також є сейф, але нема ключів від нього, тому ми не маємо там зберігати документи», – розповів Зеновій Бермес.

Він також розповів, що відсутнє фінансування заходів та відряджень, які проводить рада.

Голова Громадської ради нагадав, що каденція теперішньої ради завершується у лютому цього року. Він запропонував зменшити кількість членів наступної ради, а всіх бажаючих людей залишити консультантами та експертами при раді.