Повідомлення про анонімне замінування Головного залізничного вокзалу станції «Львів» надійшло о 13.45 з таксофону, розташованому на вулиці Городоцькій.

Після отримання повідомлення співробітники  чергової частини негайно вжили заходи комплекс організаційних заходів, передбачених спеціальним планом дій при виникненні надзвичайної ситуації.

На місце події прибула слідчо-оперативна група міліції з начальником Управління МВС на Львівській залізниці Олександром Демидовим.

До прибуття аварійно-технічних служб було проведено евакуацію близько тисячі пасажирів і родичів, що проводжали або зустрічали пасажирів, а також 250 працівників вокзалу.

Наряди міліції оточили небезпечну зону. Вибухотехніки відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України на Львівській залізниці спільно зі своїми колегами з ГУ МВС України у Львівській області обстежили приміщення вокзалу. Вибуховий пристрій шукали з використанням спеціального обладнання - щупів, мотузки з «кішками», металошукачів. До огляду приміщення вокзалу були залучені кінологи зі службовими собаками. Підозрілих предметів не виявлено.

«Принагідно нагадаємо, що такі жарти надто дорого коштують аварійним службам, міліції і тим, хто намагається «порозважатися» у такий спосіб. Враховуючи, що правоохоронці вже створили відповідний алгоритм дій щодо «жартівників», є велика вірогідність, що їх спіймають.

Отож, згодом їм доведеться оплачувати всі витрати на викриття хибного виклику, виїзд представників правоохоронних органів та інших відомств. А за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності відповідно до Кримінального кодексу України передбачено штраф, або обмеження волі строком до п’яти років», - йдеться в повідомленні.