"Рішення Президента України Віктора Ющенка про передачу державного пакету акцій НПК "Галичина" до статутного фонду ВАТ "Укрнафта" я вважаю позитивним", – повідомив начальник головного управління промислової політики Львівської ОДА Ростислав Сорока.
"Ситуація полягає у тому, що державний пакет акцій ВАТ «НПК "Галичина" становить 25%, якими протягом 2000-2001 року управляла Львівська ОДА. Тоді ми впливали безпосередньо на ті процеси, які відбувалися на підприємстві", – зазначив Р.Сорока.
За його словами, передача пакета акцій у структурний підрозділ НАК "Нафтогаз" ВАТ "Укрнафта" – позитивне рішення, оскільки цим пакетом має управляти державна структура. "Цей крок призведе до: збільшення поступлення нафти на переробку; можна буде впливати на регулювання цін, що дуже суттєво зараз у зв’язку з рішеннями Уряду України щодо встановлення граничних цін на нафтопродукти; дасть можливість більш ефективно працювати з сільгоспвиробниками, які мають квоти на отримання нафтопродуктів. Між Львівською ОДА та НАК "Нафтогаз України" існує угода, яка регламентує нашу співпрацю, що також є позитивним моментом. Такі зміни дадуть тільки позитивний імпульс для розвитку підприємства", – зазначив Р.Сорока.
ЗІК