Про це повідомив заступник начальника управління інформаційної політики Донецької ОДА Ілля Суздалєв, інформує «Громадське».

«Безпосередньо обладміністрація вивезла 152 особи з Дебальцевого. Ми їх розмістили в Святогірську на базах відпочинку, в дитячих таборах, які пристосували для розміщення людей у зимовий період», – зазначив він.

З Авдіївки вивезли 220 людей, зі Світлодарська – 200 людей і ще 38 людей з Дебальцевого. Їх вивозили волонтери та громадські організації.

За словами Суздалєва, активна робота триває вже декілька днів. Вчора з Дебальцевого й інших міст вивезли близько 350 людей.

Відкрито безкоштовну гарячу лінію (0 800 507 506), люди можуть залишати заявки на евакуацію. Спеціалісти адміністрації обробляють ці заявки і людям повідомляють телефоном, звідки і в який час будуть відправлятися автобуси.

За словами директора Донецького обласного контактного центру Івана Волчка, більше заявок на евакуацію стало надходити з окупованих територій – Донецька, Макіївки тощо. Саме звідти сьогодні надійшло багато дзвінків на гарячу лінію.

«У нас це друга хвиля евакуації. Найбільше евакуйованих було влітку. Білети надавалися за рахунок держави. Були автобуси в Горлівці і в Донецьку, проте багато хто не хотів виїжджати. Люди розраховували, що це все закінчиться і не хотіли залишати домівки на розграбування», – пояснив він.