Кожна людина хоче кохати та бути коханою, але не всім дано пізнати це солодке почуття і добитися взаємності. Адже деякі знаки власноруч відштовхують від себе щастя, пише “Оглядач”.

Овен

Овнам в основному не щастить у коханні з тієї причини, що вони самі від нього тікають. Коли приходить момент створення серйозних відносин, люди, народжені під цим знаком Зодіаку, починають шукати вади у своєму обранцеві та одразу ж розчаровуються. Зірки вважають, що Овни просто бояться покохати по-справжньому і бути вірними тільки одній людині. Тому довгі відносини – не для них.

Близнюки

Представники цього знака дуже хочуть мати сім’ю і бути коханими, але, на жаль, їм не завжди вдається досягти бажаного щастя. Дуже часто Близнюки закохуються в людину, яка їм не відповідає взаємністю, а вони чекають і сподіваються. Так люди, народжені під цим знаком Зодіаку, можуть чекати роками та упускають свої найкращі роки.

Риби

Риби вимогливі не тільки до себе, але й до своєї другої половинки. Цей своєрідний тиск не кожен витримає, тому часто представники цього знака страждають на самоті. Якби вони знизили планку вимог у відносинах, все склалося б інакше. Але природжені перфекціоністи навіть думати про це не бажають і готові хоч все життя шукати людину, яка максимально відповідатиме їхнім вимогам.