Генерального директора ЛОДТРК Ярослав Климовича та директора Львівського обласного комунального телебачення „Львів-ТБ” Михайла Хвойницького виключено з лав Партії регіонів. Про це „Вголосу” повідомив керівник Львівської обласної організації партії регіонів Олексій Радзієвський.
„На позаминулому тижні їх було виключено з членів партії”, ― сказав Олексій Радзієвський.
Олексій Радзієвський зазначив, що Ярослав Климовича та Михайла Хвойницького виключено з лав Партії регіонів за зраду принципам і програмі партії, неучасть у партійній роботі, за те, що вони не узгодивши з одно партійцями, змінили свою позицію, ― роз’яснив Олексій Радзієвський.
„Ми вважали за необхідне виключити цих людей з партії”, ― зазначив Олексій Радзієвський.
У жовтні 2003 року генеральний директор ЛДТРК Ярослав Климович став членом Партії Регіонів. Тоді Олексій Радзієвський стверджував, що Ярослав Климович вступив у цю партію за переконаннями, після того, як ознайомився з її статутом. Перед тим Ярослав Климович був членом АПУ. Протягом вересня-жовтня 2003 року, як стверджують експерти, стояло питання щодо зняття Ярослава Климовича з посади генерального директора ЛОДТРК. Приводом до цього послужили прямі трансляції позачергової сесії Львівської облради, які здійснювало на державному телеканалі Львівське обласне комунальне телебачення „Львів-ТБ”. Перевірки ЛОДТРК, проведені Держкомінформом, не виявили серйозних порушень в діяльності ЛДТРК.