Про це повідомляє сайт 0629.

Згідно з інформацією, увечері 27 січня на сайті міськради з’явилася інформація: Маріупольська міська рада визнала Росію країною-агресором.

«Але вночі щось сталося, і мер Маріуполя разом з секретарем міської ради змушені були здійснити деякі маніпуляції», – зазначає видання.

В остаточному документі, розміщеному вже вранці 28 січня на сайті міськради, про Росію не було сказано жодного слова. «Зате в ньому називається якась дивна агресія зі Сходу», – зазначають журналісти.

Повністю рішення звучить так: «Про визнання агресії зі Сходу і затвердження порядку визнання організацій терористичними».

«Пізніше зникло і слово «Схід», мабуть, щоб китайці не сприйняли на свій рахунок», – зазначає 0629.

Журналісти підкреслюють, що зникло не лише слово «Росія», але і назва самопроголошених «республік».

«Тобто тепер абсолютно незрозуміло, кого ж в Маріуполі хочуть вважати терористами, а кого агресором», – зазначає видання.

Журналісти повідомили, що в редакції є диктофонний запис обговорення питання міськрадою. Вони також підкреслюють, що в сесійній залі в той момент були присутні 52 депутати, в тому числі і представники КПУ.

І всі вони одноголосно підтримали пропозицію нардепа Ігоря Решетняка поставити питання на голосування.

«Ми опитали 8 депутатів міськради, в тому числі і з фракції Партії регіонів. Всі вони підтвердили, що голосували за пропозицію Ярошенко і Решетняка, тобто за визнання Росії агресором.

На жаль, нам не вдалося зв’язатися з секретарем міської ради і поцікавитися, яким чином відбулася підміна», – пише 0629.

Як відомо, внаслідок обстрілу Маріуполя 30 мирних мешканців загинуло і більше 100 отримали поранення. 27 січня міськрада Маріуполя визнала «ДНР» тарористами, а Росію країною-агресором.