З Росії до анексованого Криму етапували 15 кримських татар – фігурантів сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Про це повідомляє об’єднання «Кримська солідарність» з посиланням на адвокатів, які працюють у цій справі, передає Крим.Реалії.

«На слідчих діях відбувається впізнання обвинувачених «другої сімферопольської групи» засекреченим свідком. Стосовно декого з фігурантів у Криму вже пройшли судові засідання про продовження арешту. По завершенню слідчих експериментів усіх вивезуть назад до Ростова-на-Дону», – йдеться у повідомленні об’єднання.

Офіційного підтвердження від російського ФСВП щодо етапування кримчан немає.

Раніше адвокат Олексій Ладін у коментарі Крим.Реалії вказав на те, що слідство ФСБ Росії в Криму з порушеннями проводить впізнання таємними свідками фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії 27 березня провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, у тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Загалом було затримано 24 активісти. Їх підозрюють в участі та організації осередку забороненої в Росії та анексованому Криму організації «Хізб ут-Тахрір». Обвинуваченими у цій справі проходять 25 кримських татар.