Головна станція розвантаження – Іловайськ, передає група «Інформаційний опір».

Крім того, частково на північ боєприпаси надходять через Антрацит, звідти розвозять цивільним вантажним транспортом по так званих «складах» і «базах» бандформувань.

У «ДНР» розвантаженням і розподілом боєприпасів займається спеціальний підрозділ зі своїми технічними засобами й охороною. Після доставки на «склади» бойовики з окремих підрозділів уже своїм транспортом («Урали», МТ-ЛБ, КамАЗи) доставляють боєприпаси безпосередньо на вогневі позиції. Схему відпрацьовано до автоматизму – до прибуття ешелону потрібну кількість автотранспорту заздалегідь зосереджують у зоні розвантаження, подачу автотранспорту здійснюють у міру необхідності. Відзначають високий рівень організації процесу, яким  керують люди, що мають професійні навички управління у сфері логістики і транспорту.

Терористи намагаються «оформляти на роботу» своїх диверсантів на підприємства і шахти, де працівники мають право на виїзд з окупованої зони, щоб отримати перепустки на виїзд із зони АТО. Зафіксовано випадки виявлення і затримання таких «робочих» на блокпостах українських військ.