Як інформує прес-центр АТО, було здійснено обстріли з БМ-21 «Град» зі сторони Російської Федерації блокпостів в районі населеного пункту Ілїнка, Камишное, Березово, Амвросіївка та аеропорту Луганськ. Обстріли зі стрілецької зброї та РПГ блокпостів поблизу населеного пункту Северодонськ та Смоляніново. Мінометний обстріл блокпосту поблизу населеного пункту Авдієвка.

Також спостерігається подальше укріплення та обладнання вогневих позицій, оборонних споруд, а також перекидання броньованої техніки в населені пункти довкола Донецька, а саме: Горлівка, Іловайськ.

«Основні зусилля терористів були направленні на утримання міст, які захоплені силами АТО та зміцнення оборонних позицій у підконтрольних містах. Продовжуються обстріли позицій та блокпостів сил АТО, в тому числі з території Російської Федерації. Бойовики намагаються утримати під контролем ділянки Державного кордону України», – інформує прес-центр.

При проведенні перевірки блокпостів в районі населеного пункту Амвросіївка відбувся підрив на радіокерованому фугасі БРДМ.