46-річний житель Львова В'ячеслав Семененко два тижні провів у коронавірусній лікарні Львова. У нього на очах померло 6 його сусідів по палаті.

Про це львів'янин розповів у коментарі ВВС-Україна.

В'ячеслав Семененко зазначив, що у нього все почалось із підвищеної температури. Спочатку нічого не вказувало, що це коронавірус, проте згодом температура різко підвищилась, а збити її було нереально. Далі чоловік через біль у тілі не зміг спати вночі.


Коронавірусна лікарня у Львові. Фото: В'ячеслав Семененко

Не зміг дійти до клініки

Згодом чоловіка та його доньку, у якої теж підвищилась температура, відправили на ПРЛ-тест. До лікарні чоловіку було йти пішки 15 хвилин, проте він не зміг пройти цю відстань, а тому довелось викликати таксі. У наступні дні чоловіку різко погіршало, він почав відкашлювати бурі згустки, схожі на кров. Сімейний лікар порадила В'ячеславу Семененку шукати місце у лікарні через знайомих, проте таких у чоловіка не було. Тоді медик сама домовилась про госпіталізацію.


Коронавірусна лікарня у Львові. Фото: В'ячеслав Семененко

У палаті усі були у важкому стані

Чоловіка госпіталізували у лікарню швидкої допомоги. У палаті із ними лежало ще кілька хворих - усі у важкому стані. В'ячеслав Семененко згадує, що у нього на очах у перші дні госпіталізації померло двоє чоловіків. Він зауважує, що смерть - це страшно, бо спочатку в людини очі стають скляними, а потім її не стає.

Разом з тим житель Львова додає, що у палаті постійно чути стогони, люди благають про порятунок, проте через брак медичних працівників чекати доводиться по 2-3 години. Разом з тим чоловік відзначає, що львівські медики працюють на межі можливостей та роблять усе, щоб врятувати хворих.

В'ячеслав Семененко провів у лікарні 12 днів. Він зазначає, що у нього на очах помирали усі його сусіди по палаті, а це - шестеро людей.

"Людина помирає, її забирають, а через 20 хвилин на її ліжку вже хтось інший", - згадує житель Львова.


Коронавірусна лікарня у Львові. Фото: В'ячеслав Семененко

Чоловіку вдалось вижити, він закликав не критикувати медиків та медсестер через погані умови перебування у лікарні, оскільки вони роблять усе можливе, щоб врятувати хворих.

Більше новин про коронавірус у Львові: