Про це інформує офіційний сайт Посольства Чеської Республіки в Україні.

Рішення про видачу віз прийнято на підтримку індивідуального та організованого туризму і курортної справи, розширення можливостей для особистих контактів між громадянами обох країн у відповідності з пріоритетами «Східного партнерства» Європейського Союзу і як вираження підтримки євроінтеграційних прагнень України.

«Багаторазова шенгенська віза з метою туризму і лікування може бути видана за умови, що заявник доведе або обґрунтує намір часто і регулярно подорожувати, або у випадках, коли заявник доведе свою бездоганність і надійність, зокрема тим, що попередні шенгенські візи використовував згідно з правилами», – йдеться в повідомленні Посольства.

При цьому заявник на багаторазову візу за подання заяви повинен довести, що в минулому йому було видано мінімум 2 одноразові шенгенські (мають бути надані копії цих віз), які він використовував за призначенням.

Термін даної візи буде складати 1 рік, наступної - 2 роки.

Як відомо, Чехія видає українцям візи у трьох місцях: Посольстві чеської Республіки у Києві та в Генеральних консульствах Чеської Республіки у Донецьку та Львові.