Про це повідомила прес-служба МВС.

«Дітей знайшли в столиці України куди вони помандрували за новими враженнями», - йдеться в повідомленні.

На пошуки хлопчаків був задіяний увесь особовий склад міськвідділу. Орієнтування на зниклих дітей були розіслані у всі правоохоронні підрозділи. Їх шукали на вокзалах, у лікарнях, у комп’ютерних клубах. Знайшли дітей в Києві.

«Вже в Шосткинському міськвідділі міліції втікачі розповіли, що захотіли свободи і за рідною домівкою скучили та спочатку вирішили відвідати столицю України. Пішки вони дійшли до сусіднього міста, Новгород-Сіверського, що на Чернігівщині, харчуючись по дорозі зеленими яблуками та вишнями. Там сіли на рейсовий автобус та доїхали до Києва. Катались на метро, відвідали Хрещатик, гуляли вулицями міста.

Вдосталь намилувавшись видами Києва, юні мандрівники вирішили повертатися назад. Зупинили автомобіль та попросили водія підвезти їх до залізничного вокзалу, але чоловік привіз їх до райвідділу міліції», - повідомила прес-служба.

«Хлопці з неблагополучних родин, - коментує ситуацію начальник Шосткінського міськвідділу міліції Віктор Гузей, - схильні до бродяжництва. В своїх сім’ях вони звикли до самостійності, їх ніхто не контролював. А в реабілітаційному центрі їх привчали до режиму та порядку, тож дисципліну в закладі вони сприйняли як зазіхання на їх особисту свободу».

Сьогодні з міліціонери та вихователі проводять з хлопцями профілактичні бесіди. Тож маємо надію, що вони зрозуміли можливі наслідки такого безглуздого вчинку, адже обіцяють більше такого не робити.