Про це повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, йдеться у повідомлення прес-служби відомства.«Проблема розмивання податкової бази надзвичайно актуальна як для Європи, так і для України. За нашими підрахунками, до офшорів та низькоподаткових юрисдикцій тільки в цьому році з-під оподаткування в Україні  було виведено понад 33 млрд. грн», – зазначив Клименко під час зустрічі з комісаром ЄС з питань оподаткування і митного союзу, аудиту і боротьби з шахрайством Альгірдасом Шеметою.

За словами Клименка, Україна вітає існування Плану боротьби з розмиванням бази оподаткування та переміщенням прибутку (план BEPS), представленому Організацією економічного співробітництва та розвитку і затвердженому на саміті глав держав «Великої двадцятки», який пройшов у Санкт-Петербурзі у вересні поточного року.

«Ми вітаємо амбітний і всебічний план BEPS, і вважаємо, що він дозволить створити додаткові можливості для боротьби з виведенням прибутків з-під оподаткування. Україна готова приєднатися до реалізації Плану», – сказав Клименко.