Інформацію про виключення двох членів партії «Батьківщина», які порушили домовленість опозиційних сил на Волині про розподіл мажоритарних округів і висунення єдиного кандидата та вирішили балотуватися як самовисуванці, підтвердили у обласному виборчому штабі «Батьківщини».

«Волинське обласне бюро «Батьківщини» прийняло рішення про виключення Людмили Лазаренко і Петра Олешка з лав партії за грубе нехтування політичними домовленостями. Відповідні документи на цих самовисуванців про те, що вони віднині не є членами партії «Батьківщина», вже подано в ЦВК», – повідомило джерело.

Нагадаємо, що Людмила Лазаренко керувала «Батьківщиною» у Іваничівському районі і вирішила самочинно зареєструватися по виборчому округу №19 з центром у Володимирі-Волинському. Цим самим вона знехтувала угодою між «Батьківщиною» і «Свободою» про висунення єдиного кандидата від опозиції. Зняти свою кандидатуру Людмила Лазаренко відмовилася.

Другим порушником партійної дисципліни у Волинської «Батьківщини» виявився Петро Олешко, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Луцького інституту розвитку людини університету «Україна». Він зареєструвався самовисуванцем по округу №23, де опозиція висунула кандидатом в нардепи голову Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Грицюка.