Як передає ТСН, на відео видно, як біля входу до магазину скупчуються правоохоронці зі зброєю та ліхтариками. Вони намагаються зайти всередину.

Потім перед входом до магазину стається невеликий вибух і спалах. Потім спецпризначенці таки прориваються в приміщення магазину, і через деякий час звідти вибігають вцілілі заручники. Люди дуже налякані, вони не знають, куди бігти. Потім їх забрали до фургону правоохоронців.

Нагадаємо, 7 січня брати Шериф і Саїд Куаші влаштували теракт в редакції сатиричного журналу Charlie Hebdo у Парижі, убивши 12 осіб. Двома днями пізніше Амеди Кулібалі захопив шістьох заручників в магазині кошерних товарів у французькій столиці.

Увечері 7 січня у всіх великих містах Франції відбулися стихійні мітинги: люди вийшли на вулицю, щоб засудити дії терористів та висловити співчуття жертвам теракту в Парижі.

Серія терактів продовжилася й 8 січня: неподалік мечеті в місті Вільфранш-сюр-Сон на сході Франції в четвер уранці пролунав вибух.

Зрештою, увечері 9 січня всі троє терористів були знищені в ході двох спецоперацій. За офіційною інформацією від поліції, під час штурму магазину в Парижі загинули троє заручників.