Відео в своєму «Facebook» опублікував український політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Доброзичливець, що побажав залишитися анонімним, надіслав найцікавіше відео: запис затримання голови ДФС з мобільного дружини Насірова. І питання навіть не в смажених фактах, не в пікантних ігрищах НАБУшників з перевдяганням у форму медбратів. Подивіться уважно. Представники досить специфічної держслужби при затриманні одного з топ-чиновників країни принципово не вважають за потрібне дотримуватися процедури (конкретно момент представитися за всією формою дружині затримуваного, як того вимагає закон та інструкція)», – написав Голобуцький.

«А  на них чортову купу грошей вгатили (на НАБУ, – ред.) – як раз для максимально якісного виконання ними своїх функцій, в найменших деталях дотримуючись букви і духу закону (і знання цих деталей — це вже само собою)! По суті, ми бачимо наступне: свідоме (за такої підготовки — і «випадково»?! Не смішіть мої тапочки!) формування підстав для судового оскарження затримання і в цілому для розвалу справи. Оскільки судова система — це перш за все формальності. Величезне число дрібних і великих формальностей, щоб тримати весь процес у правовому руслі незалежно від специфіки обставин, фігурантів, завдань і т. п. Отже, ще раз висновок: співробітники НАБУ своїми діями навмисно заклали основу під розвал можливого справи/ справ проти Романа Насірова. Ваші висновки збігаються з моїми?», – додав він.

У свою чергу, спеціальний антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявив, що в САП зроблять все можливе, щоб Насірову найближчим часом суд встановив запобіжний захід, пише Online.ua.

«Ми будемо приймати всі заходи, передбачені кримінально-процесуальним законом, для забезпечення проведення судового засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному сьогодні або завтра, в передбачені законом строки, у тому числі за участю підозрюваного через засоби відеозв'язку», – заявив Назар Холодницький.

Нагадаємо, за даними адвокатів, Роман Насіров пережив інфаркт прямо перед врученням підозри в причетності до «газової справи» втікача нардепа Олександра Онищенка і заподіянні державі збитків на 2 млрд грн.