У мережі з’явилось відео розгону протестувальників у грузинському Батумі. Учасники вийшли на мітинг через конфлікт між поліцією і місцевими жителями, пише УНІАН

Очевидці повідомляють, що до ранку біля будівлі управління поліції не залишилося протестувальників, а на прилеглих вулицях вже прибирають сміття та пошкоджені в ході заворушень автомобілі.

Відомо, що всього було госпіталізовано 21 особу.

Серед постраждалих – 11 поліцейських. Частина з них постраждала від дії сльозогінного газу. Також в зіткненнях був поранений депутат правлячої партії «Грузинська мрія».

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі в поширеній в ніч на неділю заяві закликав учасників акції протесту в Батумі поважати закон і державні інститути, повідомляє агентство «Інтерфакс».

Заворушення в Батумі почалися увечері в суботу після затримання поліцейськими шістьох місцевих громадян. Учасники стихійного мітингу спробували увірватися до будівлі управління поліції в Батумі, але спецназ, застосувавши сльозогінний газ і гумові кулі, не дозволив їм цього зробити.

Нагадаємо, в Батумі поліція застосувала сльозогінний газ на стихійному мітингу. В результаті зіткнення поліцейського спецназу з учасниками акції протесту в Батумі за медичною допомогою звернулися 22 громадянина, в тому числі шість поліцейських.