Про це повідомила прес-служба «Свободи».

Звертаючись до делегатів з'їзду, Олег Тягнибок подякував за довіру та закликав не зважати на бруд, який вороги ллють на «Свободу», а крок за кроком домагатися реалізації «Програми захисту українців».

«Входимо у зовсім инший етап розвитку, бо такого періоду в нас іще не було. У цій ситуації маємо бути максимально організованими, дисциплінованими. Нині ми насамперед ведемо не боротьбу з різними політичними силами, які фактично лише конкурують за владу - ведемо ідеологічну боротьбу. І тут ми єдині, хто є реальним представником націоналістичної ідеології і протистоїть ідеології лібералізму. Ліберали усе робили для того, аби знищити «Свободу», вони й далі це намагаються робити. «Свободу» компрометували, вели шалену інформаційну війну впродовж останнього часу, щоби не допустити націоналістів у парламент», - наголосив він.

«Вибори завершилися, але інформаційна атака на нас триває. Це означає, що її мета - вже не виборці «Свободи», бо невідомо, коли будуть вибори, а конкретно членство партії, аби посіяти сумнів. Але нам треба йти і робити свою справу, виходячи з «Програми захисту українців». Зараз курс - на дуже жорстку дисципліну. Триває війна, тому діятимемо суворо і безкомпромісно, але справедливо. Дякую за довіру!», - зазначив Олег Тягнибок.

Під час свого виступу Тягнибок також оприлюднив звіт роботи ВО за 2012-2014 роки.

Відзначимо, що на з'їзді присутні 537 делегатів з усіх регіонів України.