Український Прем’єр-міністр Олексій Гончарук нібито зумів потрапити на Всесвітній економічний форум, який відбувався у Давосі, лише за 17,9 тисяч гривень.

Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на відповідь Кабінету Міністрів.

У даних Кабміну не зазначено, чи посадовець здійснював візит самостійно, чи у складі делегації з президентом Володимиром Зеленським.

Варто зазначити, що вказаної суми теоретично може не вистачити навіть на переліт до Швейцарії та назад.

При існуючих розцінках під час проведення форуму в Давосі в цю суму можуть вкластися відрядження (добові) прем'єр-міністра за два робочих дні і ніч проживання в стандартному номері готелю не в самому Давосі, а в прилеглих до нього населених пунктах.

В такому випадку, Гончарук мав здійснювати переліт до Швейцарії спільно з делегацією Президента України, а також безкоштовно користуватися в Швейцарії автотранспортом Посольства України в Швейцарській Конфедерації (Берн) або Представництва України при органах ООН (Женева).

У той же час, при зазначеній сумі витрат Гончарука в Швейцарії не супроводжував не тільки ніхто з членів делегації, а й жоден з прикріплених співробітників Управління державної охорони, що неможливо в принципі, з огляду на статус Прем'єр-міністра як особи, що охороняється.

Як писав "Вголос", до Зеленського не надходила заява про відставку Гончарука (документ).

Читайте також: у мережу “злили” інформацію про кадрову “війну” у команді президента.