Теперішню «Політехніку» у такому складі львівський глядач, мабуть, уже не побачить. Справа в тому, що у плей-оф львівська команда не зіграє, а останні три матчі регулярного чемпіонату Суперліги галичани проведуть на виїзді. Команда Желько Лукаїча зіграє ще з «Черкаськими Мавпами» (5 квітня), «Будівельником» (7 квітня) та з «Говерлою» (12 квітня). А після цього буде офіційне завершення сезону.

У місті Лева «політехи» завершили сезон так, як і провели його в цілому. Як і на виїзді, так і вдома головна баскетбольна команда міста здебільшого програвала. Не добилася перемоги і в останній домашній грі регулярного чемпіонату. На рівних боротися з «Дніпром», який нещодавно очолив литовський спеціаліст Вальдемарас Хомічюс, вдавалося лише моментами.

Переглянувши матч «Політехніки», неозброєним оком було помітно, що гравці уже дограють сезон, і локальні перемоги для них не мають жодного значення. Можна не сумніватися, що як мінімум половина складу гравців «зелено-білих» грають свої останні матчі за львівський клуб. Не важко здогадатися, що Желько Лукаїч на наступний сезон запросить інших виконавців, а з частиною теперішніх попрощається. Відомо лише, що залишиться земляк Лукаїча центровий Вукосавлєвіч.

У грі з «Дніпром» «Політехніка» «кусалася» лише моментами. Коли львівські гулівери наздоганяли суперника у рахунку, дніпропетровці миттєво йшли у відрив. На початку другого періоду львів’яни «горіли» з рахунку 13:30. У другій 10-ти хвилинці «дніпряни» зробили ривок з рахунком 12:0. Утім, до завершення чверті «політехи» уникнули ганьби та розгрому. Більше того, скоротивши розрив до семи очок (35:42), вселили надію у хороший підсумковий результат.

Першу половину зустрічі львівські вболівальники дивилися з різним настроєм. У день сміху глядачів своєю грою найбільше смішив центровий Артем Чемякін. З його дій сміялися найбільше.

Після великої перерви «студенти» нав’язали свою боротьбу лише на початку третьої чверті, однак на більше львів’ян не вистачило. «Дніпро» був сильніший і цілком справедливо переміг в гостях.«Політехи» завершили сезон у Львові, так як і провели його в цілому. Для почесного президента команди Олександра Лазорка, який був присутній на матчі, ця гра, як і сезон в цілому, залишили чимало роздумів. Тепер львівські вболівальники очікують правильних висновків від керівництва і будови нової команди, яка не провалить черговий сезон у Суперлізі.

Політехніка-Галичина – Дніпро – 61:78 (13:18, 22:24, 8:19, 18:17)

Політехніка: Мейс (8) Харріс (13), Полюляк (0), Тодіч (10 + 11 підборів), Вукосавлєвіч (8 + 8 підборів) – старт; Зубрицький (10), Доленко (4), Ревзін (3), Алфьоров (3), Чемякін (2).

Дніпро: Бертт (7), Лоу (15), Вудс (3), Тимофєєнко (18 + 7 підборів + 2 блок-шоти), Пантіч (12 + 7 підборів ) – старт; Щепкін (9), Корнієнко (9 + 5 підборів), Томас (2), Глазирін (2), Вільховецький (1), Козлов (0), Мішула (0).

Фото: БК Політехніка