Вочевидь, з огляду на останні події в парламенті, нардеп нагадав про норму регламенту ВРУ, згідно з якою на пленарному засіданні народний депутат не повинен перешкоджати розгляду питань порядку денного, в тому числі шляхом блокування трибуни, перешкоджати роботі головуючого на пленарному засіданні, а також голосуванню інших народних депутатів.

Відповідно, своїм законопроектом регіонал пропонує:
• Визначити на законодавчому рівні право порушувати питання про відкликання народного депутата України.
• Наділити таким правом голову ВРУ за власною ініціативою або на вимогу не менше 226 нардепів а також за письмовою вимогою 10% виборців від їх загальної кількості в відповідному мажоритарному окрузі.
• Голова ВРУ звертається до Вищого адміністративного суду України з позовом про визнання народного депутата України відкликаним.
• Підставою для відкликання народного депутата України є: не виконання обов’язків, що покладені на народного депутата України, здійснення народним депутатом голосування за іншого депутата, перешкоджання народним депутатом розгляду питань порядку денного, в тому числі шляхом блокування трибуни, перешкоджання роботі головуючого на пленарному засіданні, прогули, а також голосуванню інших народних депутатів.
• Повноваження нардепа припиняються з дня прийняття Вищим адмінсудом України рішення про визнання народного депутата України відкликаним.
• У разі прийняття судового рішення про визнання відкликаним народного депутата України, якого було обрано у багатомандатному виборчому окрузі, заміщення депутата не відбувається, депутатський мандат такого народного депутата залишається вакантним до проведення чергових або позачергових виборів народних депутатів України.
• У разі прийняття судового рішення про визнання відкликаним народного депутата України, якого було обрано в одномандатному виборчому окрузі, в одномандатному виборчому окрузі, де було обрано такого народного депутата, проводяться проміжні вибори.
• Якщо ж кількісний склад ВРУ стає менше двох третин від її конституційного складу у зв’язку з припиненням повноважень народних депутатів, визнаних відкликаними, позачергові вибори відбуваються за мажоритарною системою в ОВО за виборчими процедурами встановленими Законом України «Про вибори народних депутатів України» для проведення виборів народних депутатів України за мажоритарною складовою змішаної виборчої системи.