Про це сьогодні під час брифінгу повідомив в. о. керівника прес-центру Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов, пише УНІАН.

Він зазначив, що, починаючи зранку 9 грудня 2014 року, ЗСУ розпочали реалізацію так званого мирного плану двостороннього припинення вогню.

«З моменту початку «режиму тиші» бойовики незаконних збройних формувань до цього часу здійснили 877 обстрілів позицій українських силовиків. Своєю чергою, українські військові, дотримуючись вимог мінського протоколу, стримують агресію противника й гарантують безпеку мирних громадян України, які мешкають на Сході», – сказав Селезньов.

Він наголосив, що українські військові завдають удари лише у відповідь на атаки бойовиків, у такий спосіб подавляючи вогневі точки противника.

Як писав «Вголос», сьогодні група «Інформаційний опір» повідомила, що російсько-терористичні війська використовують так зване «перемир'я» для проведення організаційних заходів задля підвищення боєздатності своїх формувань, здійснюють заходи з відновлення пошкодженої в боях техніки й озброєнь, а також з доукомплектування підрозділів особовим складом.