Як інформує прес-центр АТО, найбільша їхня кількість відбулася на луганському напрямку і, зокрема, по Станиці Луганській. По ній терористи 7 разів відкривали артилерійський вогонь, а також по одному разу – з РСЗВ «Град» і танків. Тричі під обстріл ворожої артилерії, мінометів та стрілецької зброї потрапляла Верхня Вільхова. Обстрілів зазнали також Новотошківка, Петрівка, Трьохізбенка, Слов'яносербськ, Фрунзе.

На донецькому напрямку з РСЗВ «Град» було обстріляно Новомихайлівку, Опитне й Тоненьке, а з мінометів та стрілецької зброї 4 рази Мар’їнку та один раз Красногорівку.

Поблизу Первомайська та Дебальцевого з РСЗВ «Град» бандити двічі обстріляли Попасну та Троїцьке, а також Дебальцеве, Новогородське та Луганське. З мінометів та артилерії бойовики вели вогонь по населених пунктах Попасна, Булавінське, Оленівка, Майорськ, Вуглегірськ, Розсадки, двічі Троїцьке, Рідкодуб, Чорнухине. О 18:05 поблизу Майорська бандити здійснили спробу штурму наших позицій з боку Горлівки. Отримавши гідну відсіч, терористи, які залишилися живими, відступили.

На маріупольському напрямку з 19:00 до 19:30 відбулося два артилерійські обстріли біля населеного пункту Орловське.

Загалом за добу терористи обстріляли наших військових та мирні населені пункти 115 разів.