Як повідомляється на сторінці прес-центру АТО у «Facebook», такою є оперативна станом на 8:30.

Як йдеться в повідомлення, попри численні обстріли блокпосту, що розташований в районі населеного пункту Сміле, підрозділ Національної гвардії України у взаємодії з групами вогневої підтримки, продовжує тримати об’єкт під контролем. Вогнем у українські військові вимушують бойовиків відступати. Комунікація між штабом АТО, блокпостом та артилерією, що діє в інтересах цього підрозділу дозволяє ефективно протидіяти бандам бойовиків, зазначено у повідомленні.

Вночі неконтрольовані терористичні збройні формування стріляли по блокпостам, опорним та спостережним пунктам, що розташовані в районі Станічно-Луганське, Ольхове, Красногоровка, Невельське, Пескі, Нікішино, двічі були обстріляні позиції в районах кургану Могила Гостра, Орлово-Іванівка та Майорск.

Напередодні вечором сталось бойове зіткнення захисників Донецького аеропорту з бойовиками. Терористи здійснили чергову спробу штурму наших позицій, розпочавши атаку від торгівельного центру. Спільними діями підрозділів, які тримають оборону аеропорту та групами вогневої підтримки, атака бойовиків була відбита.

Обстановка в Маріуполі та на півдні Донбасу під контролем сил АТО.