За фактом побиття керівника Городоцького районного виборчого штабу Віктора Ющенка, депутата Львівської облради Ярослава Коржинського відкрито кримінальну справу.
Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови Львівської облради Андрій Парубій.
29 вересня на Городоцькому автовокзалі під час повернення Ярослава Коржинського додому у с. Суховоля, біля маршрутного таксі о 21 год. двоє невідомих молодиків вчинили на нього напад.
Один з молодиків наніс удари в лицеву частину Ярославу Коржинському, після чого він втратив свідомість.
На даний час Ярослав Коржинський перебуває в Городоцькій районній лікарні з діагнозом перелому носової кістки, струсу мозку та побоїв лиця.
Версію нападу з метою пограбування представники облради відкидають, оскільки жодних речей в Ярослава Коржинського не зникло.
Це елемент загального тиску, який здійснюється на депутатів облради, — сказав Андрій Парубій.
За словами Андрія Парубія, свідки нападу кажуть, що нападники не були жителями м. Городок.
Яке повідомляло агентство, голова Львівської обласної ради Михайло Сендак заявив, що візьме під особистий контроль розслідування факту побиття депутата Львівської обласної ради Ярослава Коржинського. І якщо львівські правоохоронці не зможуть провести чесне та неупереджене розслідування він звернеться до Генерального Прокурора і Голови Верховної Ради України для розслідування факту побиття.
Ярослав Коржинський у 2003 році виступив ініціатором відкликання депутата Львівської обласної ради, на той час керівника ДПА у Львівській області Сергія Медведчука.