Про це повідомила прес-служба МВС.

«Наразі усі вони доставлені до територіальних підрозділів міліції, де з ними проводяться відповідні слідчі дії», - сказано в повідомленні.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за трьома статтями Кримінального кодексу - п.п. 1,5,15, ч.2 ст.115 (умисне вбивство двох осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб), ч. 2 ст.294 (організація масових заворушень, що призвело до загибелі людей і інших тяжких наслідків) і ст.348 (замах на життя працівника правоохоронного органу). Максимальне покарання, яке передбачено, за вчинення вказаних злочинів – довічне ув’язнення.

У міліції підтверджують смерть двох людей - загинуло двоє чоловіків 20-ти та 31 року. При цьому в міліції не уточнюють, які саме рани вони отримали.

Під час сутичок тяжке поранення отримав 29-річний старший лейтенант міліції. Ще четверо осіб госпіталізовані до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

Нагадаємо, вчора близько 21.30 на площі Свободи відбувся конфлікт між групою людей з георгіївськими стрічками і невідомими. Після конфлікту, за неофіційною інформацією, люди з георгіївськими стрічками вирішили, що на них напали члени «Правого сектора» і відправилися в офіс організації «Просвіта» влаштовувати погром.

За словами очевидця, сутички почались з провокації. При чому, він стверджує, що можливо, вона була спланованою, оскільки інформацію дуже швидко почали розповсюджувати соцмережами т.зв. боти.