Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Рішенням колегії суддів Красноармійського міськрайонного суду за результатами судового розгляду кримінального провадження, публічне обвинувачення у якому підтримувала прокуратура Донецької області, п'ятьох членів організованої злочинної групи (ОЗГ) засуджено до позбавлення волі терміном від 8 до 12 років», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що 12 років позбавлення волі отримав 32-річний організатор банди, один з її членів засуджений до 10, ще троє – до 8 років позбавлення волі.

Щодо одного з учасників злочинної групи матеріали виділені в окреме кримінальне провадження у зв'язку із тим, що він перебуває у розшуку; щодо сьомого учасника суд постановив застосувати заходи примусового медичного характеру на підставі результатів проведеної судово-психіатричної експертизи.

Як поінформували в прокуратурі, під час судового розгляду було встановлено, що у травні 2014 року двоє жителів Покровська, знаходячись на території міста Донецька, вступили до лав терористичної організації «ДНР» та організували злочинну групу, до складу якої увійшли семеро жителів Покровська та району віком від 28 до 42 років.

Упродовж липня-грудня 2014 року злочинці здійснили 12 розбійних нападів на підприємства та громадян у Красноармійському і Добропільському районах та заволоділи особистим майном та грошовими коштами потерпілих на суму майже 200 тисяч грн.

До приміщень приватних осель і підприємств зловмисники проникали, розбиваючи вікна. Погрожуючи зброєю, вони зв'язували потерпілих та, застосовуючи тортури, а саме – ріжучи їм руки і вуха, вимагали віддати кошти.

При проведенні слідчих та оперативних заходів у осіб, причетних до розбійних нападів, вилучено автомат АК-74, пістолет ПМ, гранати, чисельні набої, камуфляжну форму.

 

«Вголос»