Таким чином, за підрахунками експертів «The Economist», гривня стала найбільш недооціненою валютою у світі.

Після гривні найбільш недооціненими є малайзійський рінггіт і російський рубль.

До недооцінених експерти The Economist також віднесли південноафриканський ранд, тайванський і гонконгський долари, індонезійську і індійську рупії, мексиканський песо і польський злотий.

При цьому найбільш переоціненою валютою експерти вважають швейцарський франк, курс якого згідно з «індексом «БігМака» завищений на 30,8% а також курси норвезької (на 9,3%) і шведської (на 3,7%) крон.

Нагадаємо, у січні курс української валюти було недооцінено на 68,7%, справедливий курс української гривні відносно долара має становити не 23,4 гривні, а всього лише 7,3. 

Як пише Вікіпедія, «індекс «БігМака» — неофіційний спосіб визначення паритету купівельної спроможності.  The Economist складає цей рейтинг вже 24 роки, починаючи з 1986 року. Експерти журналу вважають, що цей індекс найнаочніше оцінює купівельну спроможність різних валют за допомогою вартості макдональдсівського бутерброду завдяки двом причинам: «McDonald's» є в більшості країн світу, а сам біґмак містить достатню кількість продовольчих компонентів (хліб, м'ясо та овочі), аби вважати його універсальним узагальненням продукту народного господарства.