Про це сьогодні заявив заступник голови Жовківської районної ради, «свободівець» Богдан Юрдига.

Раніше, «свободівці» заявляли про те, що голова Рава-Руської міської ради Ірина Верещук не видавала рішення сесії про виділення ділянок для будівництва житла у новому кварталі, доки ті, хто отримав землю, не підпише угоду із підприємством «Рава-Зем Сервіс».

За інформацією депутатів від «Свободи», ця фірма належить родичу Ірини Верещук, а послуги підприємства коштують у кілька разів дорожче. Богдан Юрдига повідомив, що вони звернулись у прокуратуру, із проханням перевірити законність дій міського голови Рави-Руської.

«Було звернення і сесії міської ради, звернувся до правоохоронних органів також і депутат Львівської обласної ради Володимир Тістик. Останню відповідь, яку він отримав минулого тижня: «справу прокуратура направила в обласне управління Міністерства внутрішніх справ». Відповіді з Міністерства внутрішніх справ на сьогодні ще немає. Тобто, був запит – чи законні такі дії. Сподіваюсь, правоохоронні органи дадуть таку відповідь, чи законні», – заявив Богдан Юрдига.

              На земельному грунті у Раві-Руській виріс політичний конфлікт

Богдан Юрдига навів вартість аналогічних землевпорядних робіт в інших підприємствах.

«Вартість таких самих робіт становила 2572 грн. Тобто, розумієте, де є 7 тис, які пропонували громадянам, а де 2500 грн. Для того, щоби не бути голослівними, ми провели також консультації з більше ніж 20-ма фірмами, які виготовляють такі ж документи, міста Львова та міста Жовкви. Суми, які називалися, це від 2200 гривень, до 3000», – повідомив Богдан Юрдига.

«Проводимо прості арифметичні підрахунки: 394 ділянки, тобто, майже 400 ділянок, і різниця в ціні більше 4000 тис. Сума виходить колосальна – 1 млн 600 тис грн», – додав він.