«Один із затриманих виявився викладачем політології поважного вузу Дніпропетровська, інший – його колега по кафедрі, асистент за посадою. Не хочу називати вуз, щоб не псувати його репутацію, ректорат сам може повідомити ЗМІ про своїх працівників і надати їм характеристику. Про місце роботи інших двох підозрюваних повідомлю пізніше», - цитує слова Москаля його прес-служба.

Москаль заявляє, що «причетність затриманих до терактів у Дніпропетровську, а тим більше політичних мотивів їх здійснення, викликає дуже багато запитан»ь.

«З достовірної інформації, якою я, як колишній заступник міністра МВС і екс-заступник голови СБУ володію, відомо, що не правоохоронні органи вийшли на підозрюваних, а підозрювані вийшли на них. І якщо вже озвучена версія про політичні мотиви теракту, то необхідно з’ясувати, чи не підштовхнув їх хтось до цього кроку – вийти на СБУ? І чи не залишиться в подальшому цей “хтось” у статусі “невстановленої слідством особи”?», - сказав він.

Нагадаємо, вчора генпрокурор України відзвітував, що справу про організацію вибухів в Дніпропетровську розкрито, а підозрюваних – затримано.