Як стало відомо «Вголосу», кілограм гречки на Сулигу на сьогоднішній сесії Київради висипали депутати-«свободівці» під час вручення йому депутатського значка.

«Усі знають, що там був підкуп. Він навіть нічого не сказав у відповідь, просто стояв. Представники «Блоку Петра Порошенка» його навіть не захищали», – розповів заступник голови фракції ВО «Свобода» в Київській міськраді Руслан Андрійко.

За його словами, саме зафіксовані факти підкупу виборців і стали причиною сьогоднішньої акції.

«Чому ми обрали гречку? Тому що гречка ще з часів Черновецького стала символом брудного і незаконного шляху до влади та символом продажності. Саме підкуп виборців став причиною такої акції. І ми в судовому  порядку оскаржуватимемо результати виборів», – повідомив Руслан Андрійко.

Нагадаємо, що на довиборах до Київської міськради, які відбулися 25 січня, друге місце посів самовисуванець Володимир Якимець. Третє місце зайняв «свободівець» Олександр Мирний, за якого проголосували 17,97% виборців. Через зафіксовані факти підкупу виборців ВО «Свобода» оголосила вимогу не визнавати результати виборів до Київради у 8-му окрузі.