Про це у своєму Facebook заявив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, найбільша кількість таких справ зареєстровано в Запорізькій (14), Київській (11), Харківській (11) Одеській (15), Житомирській (9), Донецькій (7) областях та у м.Києві (14).

«Вал порушень з підкупу виборців по всій країні росте як сніжний ком. Вимагаю жорстко присікати і фіксувати факти порушення виборчого закону. Деякі кандидати починають верещати - але по-іншому не буде», – зазначив Аваков.

«Позиція МВС за підкуп буде жорсткою. Незалежно від партійної приналежності кандидата. А до представників «Народного Фронту» – особливо жорсткою», – додав він.

При цьому він закликав громадян у разі фіксації факту підкупу «негайно звертатися за формою до найближчого управління внутрішніх справ».

«Не лінуватися (це і ваш борг) оформляти заяви та докази. Тільки так ми поборемо покупку голосів на виборах. Якщо міліція не адекватна у прийнятті рішень або зволікає (не виключаю) - прошу негайно повідомляти про подібні факти в Facebook Антону Геращенко або у вищестоящу міліцейську інстанцію», – додав глава МВС.