Кінцевими бенефіціарами підприємства «Тепелен», яке шантажує сумнівними боргами ДКП «Луцьктепло», є Богдан Денисюк і діти покійного нардепа Ігоря Єремеєва Роман і Софія. Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії Луцької міськради.

Як повідомила директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна, підприємство зараз має борги по зарплаті працівникам в обсязі 1 млн 200 тисяч гривень. Також вона розповіла, хто є кінцевими власниками «Тепелен».

«Кінцеві бенефіціари «Тепелену» — Денисюк Богдан, Єремеєв Роман і Єремеєва Софія. У нас майже всі рахунки арештовані “Тепеленом”, — додала Валентина Малютіна.

Крім цього, ДКП «Луцьктепло» має борг у 3 млн 300 тисяч за оренду котельні на Карбишева, яка належить «Тепелену». Через це котельня може зупинити роботу і без тепла залишиться третина міста.

Між тим, директор Департаменту бюджету та фінансів Луцької міськради Лілія Єлова повідомила, що всі кошти бюджету вже розподілили.

«Ми можемо говорити лише про бюджет розвитку. 3 млн гривень для «Луцьктепло» ми не знайдемо іншим чином, як зупиненням робіт у місті».