У вересні минулого року службові особи департаменту комунальної власності Сумської міської ради, приймаючи рішення про відчуження будівлі нежитлового приміщення, незаконно занизили її вартість, оцінивши в 182,8 тисячі гривень, і фактично приватизували об'єкт за 219,4 тисячі гривень.

Як повідомляє прокурор відділу прокуратури Сумської області Олександр Мироненко, посадовці департаменту міськради знали, що вказана будівля є пам'яткою архітектури місцевого значення. Під час перевірки спеціаліст регіонального судово-експертного бюро встановив його справжню вартість – 531,6 тисячі гривень.

Заступник прокурора Сумської області Михайло Бубрика, розглянувши матеріали перевірки, порушив кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами департаменту комунальної власності Сумської міськради за частиною 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років

УНІАН