Про це у ВДАІ з обслуговування Львова повідомили у відповідь на інформаційний запит «Вголосу».

На шофера, що порушив Правила дорожнього руху, а також нагрубив пішоходові, який зробив йому зауваження, складено протокол про адміністративне правопорушення п. 15.9 (Г) ПДР України ( Зупинка забороняється на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі). За це порушення передбачена відповідальність по ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Як  писав «Вголос», 6 серпня на проспекті Шевченка у Львові водій легковика «Skoda Octavia» припаркувався на пішохідному переході. Велосипедист, що проходив поруч, зробив тому відповідне зауваження. У відповідь на це водій накинувся на велосипедиста.

Після цього «Вголос» звернувся у відділ державної автомобільної інспекції з обслуговування Львова із запитом про те, чи шукають там водія-порушника. У ДАІ відповіли, що там проводять роботу з встановлення особи водія легковика «Skoda Octavia» ( номерний знак ВС 4711 ЕВ).