Про це він сказав в інтерв'ю телекомпанії "Студія "1+1", що транслювалося 11 березня.

"Що стосується Табачника, там є й об'єктивні, і суб'єктивні причини. Тобто й нагнітання навколо цієї особистості, зайва політизація цього питання, вона існує. Але є й прорахунки. У тому числі в питанні реформи, наприклад. Тут особисто прем'єр-міністр, я йому сказав, що ви, Микола Янович, будете особисто відповідати за реформу вищої освіти, і якщо будуть якісь прорахунки, то ви, як кажуть, обнявшись підете разом з Табачником", - заявив Президент.

Янукович додав, що в окремих випадках Азаров опрацьовував питання, що стосуються реформування вищої освіти, без участі Табачника.

Він додав, що на сьогодні рішення із приводу звільнення Табачника не приймалося й він буде продовжувати працювати.

Додамо, у лютому Кабінет Міністрів висловив намір внести у Верховну Раду законопроект про вищу освіту на заміну того, що перебуває в парламенті.

Азаров вважає за необхідне передбачити в цьому законопроекті розділ з боротьби з корупцією.

28 грудня 2011 року в Раді було зареєстровано законопроект Кабміну №9655 про вищу освіту, що передбачає, зокрема, збільшення строку навчання за програмою магістра до 1,5-2 років, в аспірантурі за освітньо-науковою програмою доктора філософії - з 3 до 4 років, а в докторантурі для отримання наукового рівня доктора наук - 3 роки.

Документ також припускає ліквідацію рівнів акредитації (I-IV) і введення акредитації вищих навчальних закладів за типами: університет, академія, коледж, професійний коледж.

Передбачено також, що розмір стипендії студентів не може бути менше за встановлений прожитковий мінімум, а розмір оплати за навчання студентів на платній основі за договорами не може змінюватися протягом усього терміну дії договору.

Джерело: Українські новини