Прийнявши таке історичне рішення, МОК мав на меті, що такий форум носитиме не лише змагальний характер, а й включатиме у себе навчальну, пізнавальну та культурно-освітню складову. Тож на 4 тисячі спортсменів з 206 країн чекатимуть неймовірно цікаві та захоплюючі змагання. За повідомленням сайту НОК України, юні атлети вестимуть боротьбу у 32 традиційних літніх видах спорту, – інформують у відділенні НОК України у Львівській області.

У вільний від стартів час юні атлети в Буенос-Айресі зможуть відвідувати різноманітні семінари, майстер-класи з уславленими й титулованими олімпійцями, екскурсії, заняття з тімбілдінгу, які спрямовані на спілкування, налагодження контактів і підвищення рівня знань про історію та культуру інших країн. Під час таких активностей обговорюватимуться й актуальні теми, зокрема: майбутньої кар'єри, здорового способу життя, боротьби з допінгом, профілактики травматизму і життя після спорту та як перемагати не лише на змаганнях, але й в житті. Тож на атлетів чекає різноманітна, корисна і цікава програма, що має допомогти їм у дорослій професійній олімпійській кар'єрі.

Наразі майбутні учасники Ігор вже почали боротьбу за олімпійські ліцензії, яка завершиться у серпні 2018-го, а Буенос-Айрес, який вперше отримав вправо приймати олімпійські змагання, активно готується до зустрічі найкращих спортсменів планети. Національний олімпійський комітет України також долучився до відзначення такої історичної події, як один рік до старту Юнацької Олімпіади, і провів низку заходів.

Зокрема, у Львові за участю біля 100 учнів 8-10 класів місцевих шкіл №2, 17, 21 і 50 був проведений флешмоб, де всі учасники виклали олімпійські кільця та фігуру YOG 2018, в якій зашифрована абревіатура Юнацькі Олімпійські ігри (Youth Olympic Games).

«Своєю участю у флешмобі школярі Львівщини підтримали юнацьку збірну України, – каже Юрій Турянський, голова відділення НОК України у Львівській області. – Ми віримо в те, що наші юні олімпійці повернуться додому не з порожніми руками. До змагань в Аргентині залишився лише рік, а тому в теперішній час будь-яка підтримка для наших олімпійців є необхідною. Дуже сподіваємось, що такі флешмоби лише будуть закликати школярів до занять спортом, а особливо олімпійських його видів», – сказав Юрій Турянський під час олімпійського флешмобу у Львові на площі Ринок.

Також майбутні учасники грандіозного спортивного дійства з різних видів спорту сфотографувались з табличкою, яка символізує, що саме 1 рік залишився до старту Ігор у Буенос-Айресі.

 

«Вголос»