Про це повідомив виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький, інформує прес-служба ГПУ.

«Відпрацьовуються 9 осіб. Підозрюється ще ряд осіб. Три особи офіційно затримані слідчими, з шістьма ще проводяться слідчі дії і щодо них також буде прийняте процесуальне рішення. Це працівники спецроти «Беркуту», так званої «Чорної роти», – повідомив Махніцький.

Також, за його словами, проводяться оперативні дії, спрямовані на затримання найближчим часом ще 4 осіб та встановлення і затримання інших причетних до розстрілу мирних громадян.

В.о. Генпрокурора зазначив, що під час проведення оперативно-розшукових дій по затриманню підозрюваних були застосовані новітні криміналістичні методи слідства, а також негласні слідчі заходи.Він додав, що вказаній спецроті видавалася автоматична та снайперська зброя, а підрозділ призначався для проведення спеціальних операцій.

Нагадаємо, як повідомляла ГПУ, вже затримали 3 співробітників спецпідрозділу «Беркут» за підозрою в масовому розстрілі людей на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого.

Окрім того, вчора Махніцький повідомив, що наказ застосування зброї до мітингувальників в Києві 20 лютого видавав Віктор Янукович через свою Адміністрацію, МВС та СБУ.