За інформацією правоохоронців, у лютому 2012 року 50-річний чоловік вкрав з-під вхідних дверей продуктового магазину санки вартістю 190 гривень, поки довкола не було інших людей. 

Натомість у березні цього року в кафе цього ж чоловіка затримали, коли він продав 5  таблеток «Соннат» темно-жовтого кольору, що містять зопіклон. Ця речовина є сильнодіючим лікарським засобом, продаж ліків з вмістом можливий лише за рецептом лікаря. 

Зокрема близько 13.00 год. у одному з кафе міста чоловік запропонував ці таблетки одному з відвідувачів, який вживав алкоголь, щоб «покращити» ефект. 

Відвідувач купив лікарські засоби. Натомість продавець пообіцяв, що надалі буде їх постачати за вигідною ціною. 

Після цього до порушника підійшли правоохоронці і попросили показати вміст кишень. Спочатку «продавець» намагався переконати міліціонерів, що це прості ліки. Тоді до нього підійшов недавній співрозмовник та «подякував» за алкогольний коктейль. 

Органи досудового слідства кваліфікували дії підсудного за ознаками ч. 1 ст. 321 КК України, як за незаконне придбання та зберігання з метою збуту сильнодіючої речовини, та за ч. 1 ст. 185 КК України − за викрадення чужого. 
 
За це чоловік отримав покарання у вигляді позбавлення волі терміном рік та 6 місяців із встановленням випробувального терміну 2 роки.