Сьогодні у Львові перед будинком Львівської міської ради громадська організація „За справедливість” провела мітинг в рамках акції „Буняк, іди геть”.
„Ми покажемо діючому меру, що не він в місті господар, а ми,”— заявив на мітингу депутата Львівської міської ради, лідер ГО 2За справедливість” Григорій Козловський.
Основною вимогою учасників акції-протесту є примусити міського голову Львові Любомира Буняка піти у відставку. Учасники мітингу висловлювали конкретні претензії до діючої влади, в основному — скарги на водопостачання, незадовільну безпеку життєдіяльності, медичне обслуговування у місті та освіту.
Особисто Любомир Буняк цих претензій та негативних висловлювань на свою адресу не почув, адже ще за 30 хвилин до початку мітингу залишив приміщення Львівської міської ради.
Участь у мітингу взяли близько 150 осіб.
ГО „За справедливість” також проводить збір підписів за відставку міського голови Львова Любомира Буняка. Зібрано, за їх даними, 15 тис. підписів.
Григорій Козловський також повідомив, що наразі „За справедливість” припиняє свою діяльність з огляду на президентські вибори, тим самим організація хоче підкреслити свою аполітичність.