20-21 жовтня у Львові з’явилися листівки ГО „За справедливість” проти діючої міської влади та міського голови Львова Любомира Буняка.
Листівки присвячено акції під назвою с, яку проводить організація.
Листівки двох типів жовтого кольору. На одній з них зазначено, що ГО „За справедливість” виступає проти: свавілля чиновників, безладу і безгосподарності та Буняка. На іншій ― вміщено карикатуру із зображенням „пам’ятника меру м. Львова”.
На обох листівках також вказано, що „метою діяльності організації є очистити Львів від тих чиновників, які не бажають працювати на благо міста”, наголошується на тому, що Любомир Буняк не виконав обіцянки забезпечити Львів цілодобовим постачання за два роки, а також контактний телефон та електронну адресу організації. Вихідні данні на листівках не зазначено.
Голова організації „За справедливість”, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський розповів, що випуск сатиричних листівок ― це частина діяльності організації в рамках оголошеної акції за відставку міського голови Львова Любомира Буняка. До 26 жовтня організація планує зібрати вже 10 тисяч підписів за відставку міського голови, які будуть представлені ним на прес-конференції. Триває конкурс журналістських робіт про діяльність міських чиновників. Його результати будуть представленні також 26 жовтня.
Григорій Козловський член Партії регіонів.