За стан підготовки і належну організацію виборів у Львівській області відповідають представники „Нашої України”, — заявив сьогодні на прес-конференції керівник штабу Олексій Радзієвський.
„Ви ж подивіться на якісний склад голів сільських рад, мерів міст обласного підпорядкування, районних рад і ви побачите, що майже всі вони є представниками „Нашої України” і це вони запроваджують на місцях ту чи іншу теорію, ті чи інші механізми, ті чи інші підходи до організації виборів. В їхніх руках зосереджена влада і вони відповідають за стан підготовки до виборів і вони повинні і зобов’язані забезпечити належну організацію цих виборів”, — наголосив він.
Олексій Радзієвський спростував інформацію про те, що штаб Віктора Януковича намагається зірвати вибори. „Ми не можемо, навіть з організаційної точки зору, впливати на питання зриву виборів. Не ті можливості сьогодні”, — сказав він. Поширення інформації про це Олексій Радзієвський назвав посиленням війни компроматів проти блоку політичної коаліції на підтримку Віктора Янукковича.
За його словами, саме представники Віктора Ющенка повинні відповідати за стан у ДВК. Він також зазначив, що представники блоку Віктора Януковича на Львівщині очолюють лише 220 ДВК, що складає менше 10% і не очолюють жодної з 12 ТВК в області.
Кожна територіальна виборча комісія, за словами Олексія Радзієвського, має на проведення виборів суму від 1 млн. грн. і вище. „Матеріальні можливості для забезпечення ДВК створені достатні”, — наголосив він