З 10 по 27 серпня за телефоном гарячої лінії Програми захисту прав виборців на Львівщині під час проведення президентської виборчої кампанії 2004 року в Україні звернулося 87 осіб, ― повідомив сьогодні на прес-конференції голова ЛОГО КВУ Комітету виборців України Роман Кошовий.
За його словами, більшість звернень стосуються надання інформації щодо місця знаходження виборчого штабу чи громадських приймалень кандидата в президенти України Віктора Януковича, менше ― Віктора Ющенка. Пооджжинокі звернення стосують надання інформації про „специфічних кандидатів” ― Богдана Бойка чи інших, менш відомих, кандидатів.
39% усіх звернень громадян ― виборців. Поменшало звернень від представників передвиборчих штабів кандидатів (8 звернень у порівнянні із 23 за попередній період).
18% запитань стосуються організації роботи виборчих комісій, 15% ― форм проведення агітації, 14% ― процедури збору підписів за кандидата на пост президента України, 14,5 ― голосування за кордоном, 12% ― голосування під час відрядження.
Програма захисту прав виборців під час проведення президентської виборчої кампанії 2004 року в Україні реалізовується за підтримки „Фонду сприяння демократії” Посольства США в Україні
Телефон гарячої лінії ― (032)2966399.