Про це повідомив прес-секретар АТО Владислав Селезньов на своїй сторінці у Facebook.

«Серед них, обстріл бойовиками зі стрілецької зброї блокпосту поблизу комбікормового заводу, мінометні обстріли блокпосту українських військовослужбовців, розташований на горі Карачун. Ведення вогню з автоматичного гранатомета АГС-17 по позиціях українських військовослужбовців на блокпосту, що дислокуються на перехресті доріг на Красний Лиман та Слов’янськ», – повідомив Селезньов.

Він також наголосив, що сили АТО виконали комплекс заходів щодо встановлення обладнання з моніторингу та фіксації дій бойовиків, спрямованих на дестабілізацію ситуації в регіоні.

У режимі он-лайн тривають зйомки обстрілів блокпостів і позицій, на яких дислокуються сили АТО. Визначеним шляхом інформація надходить до вищестоящих штабів, узагальнюється з метою оперативного та комплексного реагування.

«Наявні неспростовні докази свідчать про грубе порушення бойовиками умов мирного плану з врегулювання конфлікту на сході України», – заявив військовий експерт.

Керівництво АТО наполягає на дотриманні умов мирного плану з врегулювання ситуації на Сході України. Одночасно з цим фіксує окремі випадки провокацій і злочинних дій з боку бойовиків.

24 червня, близько 17:00 біля гори Карачун під Слов'янськом терористи збили український військовий літак Мі-8.

Удар відбувся незважаючи на оголошене перемир’я.

Відзначимо, що це не вперше, коли терористи продовжують обстріл сил АТО, всупереч вчорашній обіцянці виконувати умови перемир'я на Донбасі.

Нагадаємо, що вчора секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій підтвердив, що під час переговорів бойовики пообіцяли припинити вогонь.

Раніше повідомлялось, що так звана «Донецька народна республіка»припиняє бойові дії до 27 червня у відповідь на припинення вогню ЗСУ України. 

Нагадаємо, 20 червня сили антитерористичної операції припинили бойові дії до 27 червня. За цей період терористи мали скласти зброю. «Ті, хто цього не зроблять, будуть знищені», - заявила прес-служба президента України Петра Порошенка.