Про це сказав 26 січня 2014 року у своєму виступі на Майдані у Львові голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Андрій Холявка.

«За тиждень країна змінилася до невпізнання. Україна повстає. До обласних центрів, які скидають адміністрації Януковича, долучився вже й Дніпропетровськ. Ще трошки, ще кілька обласних центрів, і Янукович опиниться оточеним в урядовому кварталі й у своєму Межигір’ї з 5 тисячами своїх «беркутівців», – зазначив він.

Свободівець повідомив, що вчора на позачергових засіданнях Львівської обласної і міської рад було ухвалено низку винятково важливих політичних рішень, які практично узаконюють перехід влади в руки народу.

«Створюється муніципальна дружина, створюються виконавчі комітети. Такі самі рішення ухвалюються на сесіях інших областей. І таких областей ставатиме все більше й більше. Київ сьогодні перетворює Україну на суцільний національний організм», – зазначив він.

Андрій Холявка також наголосив: «Ми знаємо, що за ці успіхи було заплачено дуже високу ціну. Загинули люди, в тому числі й наші земляки. Завтра, в селі поблизу Яворова буде похорон Романа Сеника, нашого побратима, який загинув у боях на вулиці Грушевського. Йому було 45 років. Ми маємо віддати йому останню шану…

Ми живемо зараз у справді історичний період. Ті події, свідками яких ми є і в яких ми беремо участь, пам’ятатимуть й наступні покоління, і тих героїв, які діють сьогодні, ми ставитимемо в приклад своїм дітям, так само, як героїв боротьби 40-50 років. Товариство, маємо само організуватися тут, маємо допомагати Києву. Ще трохи і ми їх дотиснемо. Нам поможе Бог. Слава Україні!».