Як нагадує управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, ГПУ підтримує державне обвинувачення в резонансному кримінальному провадженні проти Шахова О.О. і Терентьєва А.В. за фактом вчинення шахрайства щодо вкладників ТОВ «Еліта-Центр», за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. ч. 2, 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. ч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

За клопотанням сторони захисту ухвалою Подільського районного суду м. Києва 11.04.2016 до Шахова О.О. застосовано Закон України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» №838-VIII та змінено йому запобіжний захід з тримання під вартою на заставу в розмірі понад 384 млн 266 тис. грн з носінням електронного засобу контролю.

У зв’язку з незгодою з ухваленим судом рішенням Генеральна прокуратура України внесе апеляційну скаргу до апеляційного суду м. Києва.

Нагадаємо, що в період з вересня 2004-го до лютого 2006 року Шахов (Волконський) О.О., щоб заволодіти грошима громадян України, організував та очолив організовану групу, до складу якої увійшли Терентьєв А.В. та інші особи, розробив спільний план скоєння злочинів, придбав низку фіктивних підприємств, які мали офіційно відведені Київською міською радою земельні ділянки для будівництва житлових будинків, та, ставши їхнім співзасновником, організував збирання грошей від громадян під приводом інвестування у будівництво житлових будинків на земельних ділянках, розташованих у м. Києві. Однак отримані від 1693 громадян-інвесторів кошти в сумі понад 383 млн грн у будівництво так і не інвестували, а привласнили та розпорядилися ними на власний розсуд.