Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в місті Києві.

30 квітня в чергову частину Оболонського управління поліції подзвонив місцевий житель та повідомив про страшну знахідку: неподалік спортивної бази він виявив пакет із фрагментами людського тіла. Виїздом на місце події слідчо-оперативна група встановила, що знайдені голова та нога належать жінці.

До пошуку решток тіла долучився весь особовий склад управління поліції та півсотні бійців Нацгвардії. Протягом кількох наступних днів правоохоронці відшукали всі фрагменти тіла жінки.

Як повідомив начальник слідчого відділу Оболонського РУ НП у місті Києві Іван Холондович, під час розслідування було встановлено особу потерпілої. Нею виявилася 25-річна львів’янка, яка з вересня минулого року мешкала у столиці в орендованій кімнаті.

У 20-х числах квітня батьки втратили з нею зв'язок і звернулися в поліцію. Тоді пошуки дівчини не дали позитивного результату, а вже згодом стало відомо про вбивство.

Зараз правоохоронці дотримуються версії, що до скоєння тяжкого злочину може бути причетний знайомий потерпілої – 18-річний росіянин, із яким дівчина останнім часом листувалася через соціальну мережу. Слідство встановило, що з 21 до 25 квітня мешканець Москви був в Україні та зустрічався з дівчиною, яку після цієї зустрічі живою вже ніхто не бачив.

Тепер молодик перебуває на території Російської Федерації, а українські правоохоронці докладають зусиль для розкриття злочину.