Волонтерка та військовий парамедик Ярина Чорногуз жорстко розкритикувала заяву спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова про Закон про мову.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Дівчина, коханий якої віддав своє життя, захищаючи Україну, заявила, що єдиною зацікавленою стороною у внесенні змін до даного закону є Росія та Володимир Путін.

Чорногуз зазначила, що саме росіяни активно популяризують міф про "ущемльоннає рускаязичнає насєлєніє України". 

Дівчина зауважила, що в Україні усі, крім політиків, розуміють, що державна мова потребує захисту.

Вона наголосила, що над цим законом працювали експерти, активісти та діячі протягом трьох років.

Крім того, волонтерка висловила своє здивування щодо того, що саме мовне питання зараз найбільше турбує громадян України.

Вона запитала в спікера ВР чи всі дороги в державі вже поремонтували, чи були проведені реформи в правоохоронній та судовій системах, чи подолали корупцію, чи "підняли" економіку.

Військовий парамедик також згадала у своєму дописі і про справу Шеремета, у вбивстві якого підозрюють волонтерів та добровольців, поцікавившись, чи їх вже  звільнили.

Варто підмітити, що дівчина назвала розслідування вбивства журналіста "судилищем Авакова".

Чорногуз також попросила спікера пояснити, чому дехто йде добровільно захищати свою Батьківщину на фронт, а він дозволяє собі здавати державу ворогові в тилу.

Волонтерка додала, що представники нової влади протягом останнього року вперто намагаються нівелювати закон, який має історичне значення для України.

Вона зазначила, що після численних спроб депутатів повернути "традицію гидкого спекулювання а-ля Кучма-Янукович на мовному питанні" може продемонструвати їм лише один добре відомий жест.

Чорногуз порадила Разумкову  "забрати геть свої руки від української мови" та зайнятися реформами.


Як писав "Вголос", Разумков зробив неочікувану заяву щодо Закону про мову.