Про це йдеться в листі Голови ради директорів компанії «Практика» Олега Висоцького до т.в.о. голови Адміністрації Президента Сергія Пашинського.

За словами Олега Висоцького, «Пежо» безпідставно вимагає доплату в розмірі 16 мільйонів гривень за поставлені автомобілі марки Peugeot Boxer.

Як відомо, наприкінці минулого року компанія «Практика» стала одним з переможців найбільшого в історії незалежної України державного тендера із закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги. Згідно з договорами, підписаним з Міністерством охорони здоров’я України, підприємство «Практика» має найближчим часом поставити 1159 автомобілів швидкої медичної допомоги (913 од. – типу В, 103 од. – типу А2, 143 од. – типу С) для потреб регіонів.

В компанії розповіли, що на даний момент всі автомобілі переобладнані і комплектуються медичним обладнанням, також розпочата передача автомобілів уповноваженому підприємству Міністерства охорони здоров’я України.

«Разом з тим повідомляємо, що вказаний проект знаходиться під загрозою зриву, оскільки імпортер – ТОВ «Пежо Сітроен Україна» через свого дилера ТОВ «ВіДі Авеню» в ультимативній формі не надає документи, необхідні для реєстрації автомобілів в ДАІ. Водночас безпідставно вимагаючи доплату в розмірі 16 мільйонів гривень. За зазначені автомобілі було вчасно здійснено повну оплату згідно умов договору. Оскільки пріоритетною політикою українського Уряду є підтримка і захист вітчизняного виробника, просимо Вас втрутитися в кричущу за своєю несправедливістю ситуацію, яку спровокували ТОВ «Пежо Сітроен Україна» та ТОВ «ВіДі Авеню», – йдеться в листі.

У Верховній Раді обіцяють розібратися у ситуації.

Джерело: АМН